STOGER Metallic RING 10 - Profesjonalny grill plenerowy


STOGER Metallic RING 10 - Profesjonalny grill plenerowy
STOGER Metallic RING 10 - Grill plenerowy

Firma Tapis wprowadza do serii Stoger Metalic Barbecue kolejne grille – modele Professional. Są to urządzenia opalane węglem drzewnym o niezwykłych możliwościach przyrządzania potraw w wyjątkowy, niezwykle komfortowy sposób. Grille zostały wyposażone w obrotowe ruszty, które pozwalają na równomierne opiekanie potraw ze wszystkich stron. Płynny, jednostajny obrót bębna przeciwdziała nadmiernemu spiekaniu się produktów z jednej strony, oraz przypalaniu.

Modele Professional zostały w dużej części zautomatyzowane: osadzone w obracającym się „bębnie” siatki – w zależności od modelu – nawet dziesięć - obracają się automatycznie, zapewniając równomierne opiekanie różnych rodzajów produktów spożywczych. Bęben jest napędzany energią elektryczną, dzięki temu obraca zestaw różnego rozmiaru i kształtu siatek – 10 obrotów na 100 sekund. Czas przygotowania tak dużej ilości potraw to tylko pół godziny.

Grille wyposażone zostały w dwa stalowe pojemniki na brykiet drzewny lub drewno, łatwe w demontażu. Dostępna jest także opcja – szybkie rozpalanie za pomocą palnika gazowego (do szybkiego wyżarzenia). Bardzo duża oszczędność czasu i brak problemu dymu. Takie niezwykłe rozwiązania powodują iż przyrządzanie potraw z grillem Stoger Professional, to przyjemność nie wymagająca ciągłego doglądania produktów. Grille Stoger Professional posiadają w swoim wyposażeniu pokrywę stalową, która sprawdza się w celu zabezpieczenia przygotowywanych potraw przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (deszcz, wiatr) w sytuacji gdy grillujemy na świeżym powietrzu. Grille Stoger to grille mobilne, posiadają kółka z możliwością blokady, dzięki czemu łatwo zmienić ich lokalizację.

Ten innowacyjny i praktyczny grill to produkt kierowany zwłaszcza dla profesjonalistów, dla których ważne jest szybkie przygotowanie dużej ilości różnorodnych potraw, przy jednoczesnym niezwykłym – widocznym dla klienta - procesie grillowania. Każda restauracja, ogródek piwny, itp. posiadając taki grill będzie mogła wzbogacić swoje menu i w łatwy sposób sprostać wielu zamówieniom w krótkim czasie.

Zobacz wiecej: Grille ogrodowe - Stoger Metallic Barbecue >>>

Kominki ogrodowe - Grille ogrodowe