HORYZONT 100 - Grill do zabudowy


HORYZONT 100 - Grill do zabudowy
HORYZONT 100 - Grill do zabudowy

Otwarty, wykonany z żeliwa, wkład grillowy przeznaczony do zabudowy nie tylko w otwartych kominkach typu portal, ale także jako palenisko do grilli. Wkład został wykonany w rozmiarze XXL HORYZONT 100 (100cm szerokości) daje nam możliwość upieczenia nawet prosiaka. Gigantyczny grill, który posiada dwa poziomy rusztów z podświetleniem. Horyzont 100 jest urządzeniem masywnym, żeliwnym, w dolnej części wyłożonym szamotem, dzięki czemu utrzymuje długo stałą temperaturę pieczenia. Waga – prawie 300 kg.

Horyzont 100 jest to wkład grillowy do zabudowy, cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem. Posiada też mniejszego brata HORYZONT 80 (szerokość 80cm), który dodatkowo można wyposażyć (opcja) w przeszklone drzwi.

Grille do zabudowy z serii Horyzont są to urządzenia wielofunkcyjne, zastępujące piekarnik, grill i jednocześnie mogące działać jak tradycyjny kominek. Kuchnia coraz częściej staje się centrum domu, gdzie wszyscy razem bawiąc się spędzamy czas na przygotowywaniu potraw. Wybitni szefowie kuchni twierdzą, że jedzenie przygotowywane na ogniu ma niepowtarzalny smak, dlatego zaczynamy coraz częściej doceniać siłę tego żywiołu.

Zobacz wiecej: HORYZONT 100 - Grill do zabudowy >>>

Kominki ogrodowe - Grille ogrodowe